| withaspiritjustme a întrebat:

cum imi pot da seama daca ma place un coleg de clasa? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

True story... happy Baietii nu se vor balbaii prea usor, sa ramana fara prea multe cuv da dar nu sa se balbaie, arata-i ca-l placi, bagate in seama cu el chestii, si daca nu e timid iti va arata si el te va urmarii cu privirea mereu si tot felul de chestii d`astea bafta big grin

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi dacă te salută, te întreabă de vorbă, se uită după tine, îți zâmbește și dacă te mai invită și la un suc, cu siguranță te simpatizează.
Pa, pa.

| unpustiobisnuit a răspuns:

Https://www.facebook.com/profile.php?id=100007769176364 gasesti niste sfaturi aici p.s. da si o cerere de prietenie pentru a putea vedea ce postez in continuare

| Dianaoprescu a răspuns:

Nu ai cum sa iti dai seama doar daca ii scapa lui ceva. Crede-ma baietii sunt imposibili cateodata, totusi depinde si de felul in care e el ca daca e mai romantic de felul lui se va da singur de gol prin gesturi sau priviri.

| OnNo a răspuns:

Pai in primul rand ar fi faptul ca se tot balbaie cand vorbeste cu tine.

| Dianaoprescu a răspuns (pentru OnNo):

Unde te crezi in filme? Un baiat normal nu se balbaie daca ii place o fata.

| BpBycaBestEVer a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Pai si daca e timid?

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru BpBycaBestEVer):

Daca e timid, adica oricum ar fi iubirea trece peste orice, iubirea/atractia, adica tot se va uita la tine in anumite clipe intelegi, si lucruri, poate pune un prieten de-al lui sa il traga de limba, iar daca tu esti mai intrazneata poti tu sa-i arati usor ca-l placi vorbeste cu el iar cand sunteti singuri la un momendat dai o imbratisare dar sa te faci ca a fost din greseala happy si daca esti fata isteata o sa gasesti mai multe metode Bafta, scuze ca m-am raportat la tine, dar poate si pe tine te ajuta ce-am zis big grin

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru Dianaoprescu):

True story... happy Baietii nu se vor balbaii prea usor, sa ramana fara prea multe cuv da dar nu sa se balbaie, arata-i ca-l placi, bagate in seama cu el chestii, si daca nu e timid iti va arata si el te va urmarii cu privirea mereu si tot felul de chestii d`astea bafta big grin