| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot comvinge prietena sa faca sex anal cu mine? e mai ok, este placut pentru amandoi sau cel putin pentru mine?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca tu ai fi pus in locul ei, cum ai putea fi convins sa faci lucrul asta?
Nu cere celorlalti lucruri pe care tu nu le-ai accepta.

| doarEu001 a răspuns:

Si prietenul meu a avut un moment in care insista cu chestia asta.si l-a refuzat.motivul? pentru simplu fapt ca anusul are o alta functie decat sexul...acum depinde de conceptiile fiecaruia. am inteles ca, norma, este dureros la inceput dar cu timpul simte si ea placere.dar daca nu vrea, ar trebui sa ii respecti decizia.nu exista o modalitate prin care o poti convinge.ii explici ca ti-ai dori foarte mult asta si ca te-ar face fericit.sau ca puteti incerca o data si daca nu ii place nu ve-ti mai repeta experienta.repet, eu ca fata am refuzat.acum depinde de eahappy

| Sn1p3r a răspuns:

E naspa!

| sinx a răspuns:

Incerca sa iei un vibrator cam cat penisul tau de mare si sa ti-l bagi in anus. Atunci iti poti da seama cu exactitate ce simte ea.

| janynefeaver a răspuns:

Va fi f dureros pentru ea si greu pentru tine