| LouiseGrace a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa ma lase la cursuri de echitatie? Ei considera ca este mult prea periculos. Acord fundita happy

2 răspunsuri:
| demonykangel a răspuns:

Pai spune'le ca nu d un lucru chiar asa de rau

| Alina_Liana_1999 a răspuns:

Echitatia nu e un sport periculos. depinde si de cal. de exemplu eu calaresc de mult timp si am calarit un cal cu caracter foarte urat + ca la echitatie sunt veste si toci ( toca te ajuta si iti protejaza capul ) deci sa le spui parintilor tai ca nu e un sport periculos pentru ca mai exista si instructorul care iti da sfaturi! cu placere