| lucy3sky a întrebat:

Cum iti poti da seama ca o fata te iubeste in secret?

Răspuns Câştigător
| Catlyn88 a răspuns:

Fii atent la compprtamentul ei. De exemplu daca vrea sa stea cat mai aproape de tine, daca te atinge, sau daca rade la orice gluma chiar daca nu a fost prea amuzanta

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ai castigat la loto te iubesc toate in secret, tu chiar crezi ca fetele iubesc cu adevarat?

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, nu-ti poti da seama, daca ea nu-ti spune, sau prietena ei!

| AndreeaaMaria150 a răspuns:

Eu de exemlu i arat unui baiat ca il plac fara cuvinte prin gesturi! Fii atent la asta! Se uita des la tine rade la orice gluma! iti zambeste mereu! Se aproprie incet de tine! Isi freaca parul in mana .......etc! Bafta!