| Li200La a întrebat:

Cum începi o conversație cu crush? Ce subiecte poți adopta pentru a.i stârni interesul?

2 răspunsuri:
| RandomStudent a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa o intrebi pe ea ce ii place gen:iti plac filmele? si pornesti un subiect pe tema asta, si orice altceva, trebuie sa iti folosesti imaginatia sa incepi startul ca dupa totul va decurge de la sine

| Gino_Giuseppe_1988 a răspuns:

Vorbeste cu prietena ei, intreab-o ce ii place ei, si deschide un subiect pe acea tema. de exemplu ii scrii asa
Buna! Tie iti place xyz? (xyz fiind subiectul care ii place )
Bafta la agatat! Funda?