| Lolituta a întrebat:

Cum isi dau parintii seama daca ti-ai inceput viata sexuala?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai crescut langa ei atatia ani,iti cunosc si felul in care respiri prin casa!
In momentul in care iti incepi viata sexuala,ceva simt,ceva in tine se schimba,poate devii mai indrazneata,poate brusc te inchizi in tine...
Caracterul tau,felul tau de-a fi,raspunsurile pe care le dai, reactiile pe care le ai, sunt tot atatea indicii pentru un parinte atent...
Nu-i inseli.Nu poti.

| mgtow a răspuns:

Doar in actul sexual daca te prinde in rest nu au de unde sa stie.

| MMihai a răspuns:

Își dau ei seama până la urmă, dacă nu sunt foarte fraieri, și dacă nu vine,, comoara,, să îi informeze, că este gravidă!

| ascovit a răspuns:

Pai, in mare parte parintii isi dau singuri seama dupa comportament, dupa ochi, dupa multe semne, pentru ca, doar, sunt copii lor, si, ca vrei sau nu vrei, parintii te cunosc foarte bine, pentru ca, doar, ti-ai format caracterul in jurul lor, indrumati de ei catre ceva, chiar daca nu i-ai ascultat si nu le-ai urmat orice sfat.

| WooLove a răspuns:

Tu cum iti dai seama ca te doare ceva?

| GuessWho_8607 a răspuns:

Au glob de cristal...ca vrajitoarele.

| tpuu a răspuns:

Pai nu cred ca au cumhee hee.
Doar daca nu le spune partenerul fetei happy

| BoBBy a răspuns:

Cand sugi cu stil o acadea pe batzlaughing

| Bya132 a răspuns:

Părintele știe orice despre copilul său. Nu îi poți ascunde nimic.