| Missin`you` a întrebat:

Isi pot da seama parintii ca ty-ai inceput viata sexuala?happybig grin

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu-si pot da seama, dar dupa inceperea vietii sexuale trebuie sa te duci la ginecolog si, daca esti minora, va trebui sa mergi cu unul din parinti. Asa ca le vei spune tu cat de curand, fiindca e foarte important sa beneficiezi de consultatie ginecologica.

| CevaNormal a răspuns:

Sigur ca da, mai ales daca ai niste parinti destul de inteligenti sa-si dea seama de asta, oricum au si ei posibilitatea de a-si da seama de lucruri de care tu nici nu duci cont happy

| Brigitta a răspuns:

Doar daca le zici tu sau altcineva; daca te duc la un ginecolog sau daca se uita la tine intre picioare (chestie mai putin etica).

| Heytu a răspuns:

Nu si pot da seama! acum na.depinde si de parinti. poate sa te duca la ginecolog. daca tu le dai de inteles in legatura cu comportamentul tau. ce se schimba putin dupa ce ti incepi viata sexuala.altfel n are cum sa si dea seama. comporta te cu ei absolut normal ca si pana acum ca sa nu le dai de inteles altceva si apoi sa te duca la ginecolog happy te pup

| oana23madrid a răspuns:

Pai depinde cat de bine stii sa te ascunzi si depinde si de parinti eu cred ca da cel mai bine isi da seama mama observa repede o schimbare nu stiu nu mi s-a intamplat

| peanut a răspuns:

Daca esti baiat si esti tanar (

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca isi da seama depinde cum te comporti tu! Dar comportate la fel ca pana acum.Depinde si de parimti si cel ma repede asi da seama mama daca este sa asi dea seama. Dar comporate normal ca si pana acum. te pup...bafta