| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama ca cineva isi bate joc de tine?

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, isi bate joc de tine cand te ia peste picior, cand te jigneste, nu te respecta, nu tine cont de parereile tale, nu ii pasa de ceea ce simti si ceea ce iti doresti, cand cineva e interesat de tine si te iubeste te va aprecia pentru ceea ce esti este cu tine la bine si la rau, si nuface misto referitor la fizicul tau, la felul cum vb, la felul cum te porti, te imbraci, etc.

| Sara2 a răspuns:

Poi... te jigneste asteapta sa fue cautat(a) nu vorbeste niciodata serios...astea ti le poti da seama singura...

| JackieSue a răspuns:

Spune ceva asa cu o seninatate de te miri.

| kh1ss a răspuns:

Pai face misto de tine si nu vorbeste serior... te ia la unspe` metrii

| Bishop a răspuns:

Te ia peste picior...si cum spune si expert

| juniper a răspuns:

Te jigneste de fiecare data cand te vede, are o privire de ura.

| SimpleSergio a răspuns:

Poi te jigneste.de obicei observi asta in limbajul lui happy dar se poate manifesta si prin comportamentwinking...si prin faptewinking.de ex: sa-ti cumpere un cadou.la misto happy thinking nu stiu tu stii!

| gaby_6279 a răspuns:

Dupa cum iti vb sau cum se comporta cu tine cand e in public ...parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca pui o asemenea intrebare inseamna ca-i foarte greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vine dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Face myshto de tine, incearca sa te puna intr-o lumina proasta in fata atat a neqnoscutzilor cat si a celor proaspat qnoscutzi q care ai de-a face, incearca sa-ti ceara favoruri care sa iti faca o impresie proasta si sa-ti strice reputatzia,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atunci cand e prea sincer, si ranjeste putin cand iti spune ceva.

| benteavlad a răspuns:

Prin gesturi, fapte, vorbe etc.

| LMC a răspuns:

Pai cand ezita sa faca un lucru pe care tu i-l spui sau cand gaseste alte circumstante, ca este plecat departe cand ai nevoie de ajutor.