| AlexXx550 a întrebat:

Cum iti dai seama daca o fata te place cu adevarat sau isi bate joc de tine

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In femei nu poti sa ai incredere, daca isi bagi asta in cap e un pas in viata daca nu e treaba ta, fiecare ne batem joc de fiecare, asa suntem noi

| AwaZoh98 a răspuns (pentru RAY):

Ce gandire ai... Imi pare rau pentru viitoarea ta sotie. sad

| RAY a răspuns (pentru AwaZoh98):

De ce esti asa dramatica

| AwaZoh98 a răspuns (pentru RAY):

Deoarece neincrederea duce la gelozie, apoi la destramarea casniciei.
Odata ce ti-ai intiparit asta in minte, precum niciodata nu trebuie sa ai incredere in femei, cu greu poti sa scapi de ea, mai ales cand intr-adevar vei gasi sotia ideala.winking
Tu nu ar trebui sa ai o astfel de gandire, din cauza unor relatii nereusite din viata ta. big grin

| RAY a răspuns (pentru AwaZoh98):

Cand voi gasi o fata care nu minte non stop imi voi schimba parerea, dar momentan mi-a pastrez

| AwaZoh98 a răspuns (pentru RAY):

Rau faci!winking

Sfat: Continua sa cauti!batting eyelashes

| RAY a răspuns (pentru AwaZoh98):

Mam cam saturat sa caut si dau peste acelasi specimene materialiste

| AwaZoh98 a răspuns (pentru RAY):

Atunci, poate nu stii sa cauti!winking

| Exilee a răspuns (pentru RAY):

''fiecare ne batem joc de fiecare, asa suntem noi'' As putea filosofa mult pe treaba asta, dar o sa rezum totul la cateva
''slove'': omul, din pricina faptului ca nu a fost educat suficient sau NU A FOST INVATAT CUM SA obtina si sa transmita mai departe omenescul, trebuie sa se injoseasca, sa ajunga dintr-o fiinta morala intr-una demna de scarba. Ca deh... asa suntem noi:OAMENI!

| Azµre a răspuns:

Depinde de cum ești și tu! Dacă ți-ai bătut joc la rândul tău de alte fete e posibil să ai parte și tu de așa ceva...

| Exilee a răspuns:

Cand te vad ca esti prea bun/dragastos cu dansele si apoi te vor lua de prost, cautand sa te ''manuiasca''. Ma rog, nu mi s-a intamplat pana acum, dar am cunoscut destuuuuuuuuule cazuri.
A propos, care este intrebarea?

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiGe a răspuns:

Daca nu te ignora, vb cu tine, se uita frumos la tine, te place, daca nu, nu.
Bafta!

| gingergirl1 a răspuns:

Daca nu te lasa balta cand ai nevoie de ajutor, iti raspunde la telefon ori cat ar fi de tarziu, nu ii este rusine cu tine si etc...
Apropo bun raspuns Azqure!

| Violente a răspuns:

Se dă singură de gol, dacă întradevăr te place.