| Ionuca a întrebat:

Dupa ce iti dai seama ca partenerul tau isi bate joc de tine?

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Pai in primul rand, nu te ia cu el nicaieri, nu te baga in seama, nu te suna, cauta mereu scuze pentru ceea ce face, te minte, vorbeste urat, rade de ceea ce zici tu, nu te asculta cand il rogi ceva...etchappy

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă nu ești isteață îți dai seama, mult prea târziu!
După ce asta depinde de la caz la caz și de la situație concretă la situație concretă!

| fabiola a răspuns:

Respectul primeaza, daca nu il simti sigur isi bate joc de tine!

| xxdd a răspuns:

Se comporta urat cu tine, rade la tot ce zici, nu te ia in serios, nu te asculta pe tine sau ce zici tu, mereu iti cere anumite lucruri fara sa le dea inapoi sau bani thinking

| Anname a răspuns:

Poi daca te ia la misto si te saruta doar in fata prietenilor...isi bate joc

| adee1998 a răspuns:

Dupa felul in care vorbeste cu tine, si cand nu te baga in seama