| ThePerfictionIsADream a întrebat:

Cum iti dai seama ca nu mai esti virgina? fara sa consulti un medic. M-am atins in "aia mica" cand eram pe stop, dar am atins un pic nu am bagat degatul adanc. Imi puteti spune daca mai sunt virgina sau nu? Nu au curs cheaguri sau ceva de genu cum curge atunci cand iti pierzi virginitatea.

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Draga mea, n-ai cum sa te dezvirginezi singura, cu un deget! Crede-ma, e nevoie de ceva mult mai mare. Stai linistita, ca esti virgina. Sfatul meu e sa nu-ti mai bagi degete pe acolo, fiindca poti face infectii, de la microbii de sub unghii.

| ThePerfictionIsADream explică (pentru Alcyon):

Multumesc,m-am calmat. :* Ai fundita puppy dog eyes.Pai banuiam ca nu prea are cum pentru ca de abia m-am atins, dar am zis sa fiu sigura. :*

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deflorarea nu vine cu cheaguri de sânge!
Este o mică sângerare, picături de sânge.
Numai medicul ginecolog poate spune dacă mai ești sau nu virgină.
Pa, pa.

| Liviu a răspuns:

Din cate cunosc eu, si am auzit.Vaginul permite trecerea unui deget fara a provoca daune la himen sa ma corecteze cineva daca gresesc.Eu asa stiam. Daia exista si unele o.b pentru virgine happy Acum, eu asa stiu, imi spun parereabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Hαppiηеss a răspuns:

Nu avem noi de unde sa stim cu exactitate daca ti s-a rupt himenul sau nu.
Teoretic nu se rupe asa de usor dintr-o simpla atingere.
Si la dezvirginarea sa stii ca nu curg cheaguri, pot curge cateva picaturi de sange, sau nu curge deloc in cazul in care himenul este elastic.

| ThePerfictionIsADream explică:

Dau funda :* happy

| ThePerfictionIsADream explică:

Ok. Deci ma bag in cada in apa foarte calda, nu? Zi-mi exact ce se intampla

| Toma_Ilie_1988 a răspuns:

Macar te-ai excitat cand ai bagat degetul?

| SabinaApv a răspuns (pentru Toma_Ilie_1988):

Ce întrebarea mai e și asta...