| Ana-Maria94 a întrebat:

Cum iti dai seama ca nu mai esti virgina? Fara sa consulti un medic.

25 răspunsuri:
Alte răspunsuri
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

In principiu esti virgina atata timp cat nu ai nici un raport sexual... Din punct de vedere medical daca himenul tau s-a rupt sau nu este nu mai esti virgina... dar asta se poate intampla fara sa ai contact sexual. Si sunt fete care se nasc fara himen...

| SweetCandy a răspuns:

Daca mai esti virgina inseamna ca nu ai avut contact sexualhappy
daca ai avut contact sexual si ai sangerat e semn k nu mai esti
daca nu exista posibilitatea sa nu mai fii pentru ca nu toate fetele sangereaza...happy

| JustMeFlory a răspuns:

Daca ai intretinut relatii sexuale nu mai esti virginahappy...Altfel nu prea ai cum sa-ti dai seamahappy

| Alycaaaa a răspuns:

Va invat eu cum sa va dati seama daca mai sunteti sau nu virgine: luati o sfoara(nu elastica o infasurati la gat vedeti cat de gros aveti gatul o dublati si dupa aia o apucati intre dinti si daca intra pe cap nu mai esti virgina si daca nu intra mai esti virgina. Merge serios

| amoremioX a răspuns:

Nu trebuie sa ti-o spuna un medic tu stii daca ai facut sex sau nu,, daca ai facut nu mai esti virgina si daca nu ai facut esti virginalaughing)

Alte răspunsuri
Răspuns utilizator avertizat
| dulcika a răspuns:

Buna.
daca nu ai intretinut relatii sexuale si daca nu ai umblat cu cv pe ackolo(inauntru), atunci inseamna ca esti virginahappy

| Simonaa5 a răspuns:

Daca aia facut sex...degeaba ai mai pus intrebarea

happy

| samantha_4979 a răspuns:

Poi. daca nimeni nu a " umblat la conserva" ta, automat esti virgina( asta te include si pe tine!

| Ana-Maria94 explică:

Deci mersi de sfaturi.sunt virgina vroiam sa stiu doar, eram curioasa.

| Ana-Maria94 explică:

Sunt virgina, intrebarea e pusa de curiozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai termenu asta iiasa
medical nu mai esti virgina cand ti se rupe himenu care se poate rupe in mai multe situatii(ex daca faci sport, accident etc.)
si psihic cand faci sex prima oara (ma rog la prima penetrare sa zic asatongue )

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Atâta timp cât nu ai întreţinut un raport sexual cu un bărbat şi nu ai făcut "apel" la alte mijloace de plăcere, eşti virgină intactă.
Însă, sunt cazuri când o fată se naşte fără himen, asta este o particularitate şi asta nu duce la o "condamnare" din partea partenerului că nu mai este virgină.
Pentru a ştii exact, consultă un medic ginecolog (femeie, sigur la bărbat nu te vei duce, ţi-e ruşine).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai picioarele drepte esti virgina daca le ai strambe nu laughing

| Elena199 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce raspuns laughingdeci eu nu am o forma prea frumoasa la picioare insa am 14 ani sh sunt virgina laughing chestia cu picioarele nu e un raspuns prea fermecatorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum iti dai seama ca ma esti vrgina daca iti baci mina in pista isamna ca nu mai esti vtgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un raspuns pentruu intrebarea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e un caz rar sa te nasti fara himen nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata draga trec prin aceeasi etapa si ew ma indoiesc d virgenitatea mea cu toate ca nu am intretinut relatii sexuale cu nici un baiat si nici degetelul nu l-am bagat dar cand era mai mik am avut un accident cu bicicleta si m-am lovit acolo dar nu a curs sange am 17 ani si imi e frica sa consult un medic deoarece nu vreau sa-mi dezamagesc parintii crezand altcevasad

| marius433 a răspuns:

Ba cum sa demonstrez eu ca nu mai sunt virgin, adica cum observ daca nu mai sunt virgin se vede vreo diferenta.rspundetimi va rog

| Yubitika_Myra_1996 a răspuns (pentru marius433):

Nu se vede nimic nici o diferenta!

| Petrache_Mihai_2003_Cq4t a răspuns:

Dacă nu cazi pe "cadrul" băiatului sau orice alt lucru asemănător cum a făcut Mița biciclista înseamnă că ești virgină.