| Miniahyung a întrebat:

Am o problema, imi curge mult sânge in perioada cat sunt pe stop, si imi curge cu cheaguri de sânge este bine sau este rau?
Sunt pe la inceput maxim 4-5 luni au trecut de cand am si prima dată nu a curs asa mult, acum curge.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la ginecolog, pentru ca nu-i normal sa ai menstruatie cu cheaguri!

| Eupetpu a răspuns:

Hei, si eu am avut aceeasi " problema" eu am fost la medicul de familie şi a zis ca la inceput e ceva normal, pe parcurs( la mine) s-a remediat problema, menstruatia difera la fiecare fata/ femeie, insa cel mai bine ar fi sa mergi la medic.
Sper ca ti-am fost de ajutor!?

| Eupetpu a răspuns:

Hei! Si eu am avut aceeasi "problema" eu am fost la medic si a zis ca la inceput e normal, insa cel mai bine ar fi sa mergi si tu la medic. Sper ca te-am ajutat!?