| Mocton a întrebat:

Salut eu sunt Marco, am 17 ani si ma intreb de ce se tot uita majoritatea fetelor la mine si zambesc ori rad de mine cat sunt de urat ori sunt frumos de mama focului eu mai degraba cred ca sunt urat deoarece majoritatea colegilor mei ma fac maimuta si asta ma doare uneori dar nu ii mai bag in seama si totusi ma intreb ce as putea face.

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Depinde. Poate fetele chiar te plac... Sunt si la mine la scoala o gramada de baieti dupa care intorc toate fetele capu ( ca doar de`. chiar sunt buni =p~). Ehh asta depinde de cum aratsi. Poate colegii te si tortureaza pentru. ca nu au ce face`.

3 răspunsuri:
| crooxel a răspuns:

Eu cred ca e din cauza comportamentului tau... oricum id meu e:crooxel@yahoo.com

| Mocton explică:

Eu sunt mai sociabil si glumet problema e ca toti ma privesc cu superioritate iar eu ii las sa faca asta poze cu mine gasiti la hi5 meu nu sunt prea clare si nu ma consider eu un cine stie ce brad pitt dar mie nu mi se pare ca sunt chiar asa de urat ma rog astept parerile voastre si credeti-ma accept sa ma faceti cum vreti oricum nu ma omor din cauza asta.

| Bogatasul a răspuns:

Rupele dintii daca te mai fac si a-i sa vezi ca nu o sa iti mai faca!