| SandraMarinn a întrebat:

Cum iti dai seama ca partenerul te manipuleaza in relatie?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Printro analizare profunda si inteligenta a situatiei care exista in cadrul relatiei voastre. Sanatate!

| doctorandus a răspuns:

Toti partenerii se manipuleaza unul pe altul intr-o masura mai mica sau mai mare, chiar fara sa vrea asta.

| Sofer a răspuns:

Când te duce cu zăhărelul. laughing manipulare exista în orice relație.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

La final atunci cand iti aduci aminte si deosebesti singur binele si raul care a fost.

Din cauza divorturiilor lumea se duce de rapa inteligenta copiilor scade de la generatie la generatie exact cum scrie in Biblie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relația de cuplu se bazează pe manipulare.