| Dearscorpion a întrebat:

Daca aveti o relatie cit de des va certati cu partenerul?

7 răspunsuri:
| georgiana_1403 a răspuns:

Depinde.Cateodata in fiecare zi, cateodata odata la o saptamana, la 2.

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

5-6 ori pe zi.

| Lolirot a răspuns:

Rar...odata la doua, trei luni.Si atunci vorbim ca sa cadem la o intelegere.

| bybycutza12 a răspuns:

Poi ma cert destul de dessad deoarece este ff gelos si posesiv! Dar nu inteleg rostul intrebarii!

| Eusuntaici a răspuns:

Nu m-am certat niciodata. Doar ma supar eu pe el, dar dupa 10 min vorbim :d!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne certam, discutam si gasim rezolvarea la problema.
Dar aveam un prieten cu care ma certam toata ziua oh go on, avea impresii in cap ca cica ma uit dupa altii cand sunt cu el.

| KoOinaKa2012 a răspuns:

Pe fiecare zii :d Ne si jignim dar in ciuda faptului ne iubem fff mlt :-x