| YellowAngel a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat e virgin?
Mi se pare ca dupa ata sau ca isi da drumul repede

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stie sa f.ã muierea n-are treaba terminatu sau freonu

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mgtow):

Frenul nu freonul ca nu este frigider

| mgtow a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am zis la misto freon

| ROB3RT89 a răspuns:

Faza cu ata nu e o regula, depinde de fiecare.
O sa-ti dai tu seama duba nesiguranta, atituninea timida etc.
Unul care nu mai e virgin va stii ce sa faca si cum sa te ia.
E imposibil sa nu faci diferenta!

| YellowAngel explică (pentru ROB3RT89):

Sau pot sa imi zici cum a fost la tine prima data vs a o suta oara.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru YellowAngel):

Eram timid, nesigur si asta se vedea foarte usor pentru ca ezitam multe.
Acum acele stari sunt doar o amintire neplacuta.
Cum ti-am zis mai sus, cand vei fi in intimitatea, iti vei da seama 100% e virgin sau nu!

| RAY a răspuns:

Ar fi curiozitatea lui de a face sex, cand un om inca nu a facut un lucru el practic nu stie cam ce sa faca, fiind fara experienta este predispus la mici greseli sau nu exact ce sa faca, asta cu timiditatea, ata nu sunt de acord

| mihai69 a răspuns (pentru RAY):

Sun j'de mii de oameni care fac sex de mult timp, dar tot n-au habar.
On topic = NU ai cum să-ți dai seama că un tip e sau nu virgin. Punct.

| RAY a răspuns (pentru mihai69):

Nu stiu ce sa spun, posibil sa ai dreptate, eu ma gandesc in cazul meu, cum nu am as avea experienta nu as stii ce sa fac

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu poti sti 100%.
Poate sa se comporte de parca ar sti ce face, sau sa fie prost la pat, cu tot cu experienta.

| Sofer a răspuns:

Se vede ca nu e experimentat.

| sofisis a răspuns:

Nu exista nici o modalitate prin care sa iti dai seama. Doar daca iti spune el si il crezi.

| siriusblack98 a răspuns:

Sunt barbati care au acasa nevasta si copil si inca sunt timizi si retrasi.Asta nu dovedeste nimic cum nu dovedeste nici frenul ''ata'' pentru ca la unii se rupe la primul/primele contacte sexuale iar la altii nu.

| YellowAngel explică (pentru siriusblack98):

Si cum iti dai seama?

| siriusblack98 a răspuns (pentru YellowAngel):

Tu nu iti dai seama cand ajungi cu el in pat din ezitarile pe care le arata si faptul ca abia daca stie unde sa puna mana? Adica ma gandesc ca esti femeie si ai habar cand unu stie sa te #uta si cand nu, ca sa nu o mai dam pe ocolite.

| HazelEyes77 a răspuns:

Esti fata iti dai tu seama dupa felul cum se fastaceste, ezita sa faca anumite chestii si da senzatia de nesiguranta de sine, timiditate, lipsa de initiativa.

| Pool77 a răspuns:

Nu are nici o logica.
Mi-am inceput viata sexuala de 4 ani, nici pana-n ziua de azi nu mi s-a rupt ata si am avut contacte, destule.
De prima data nu mi-am dat drumul repede, dar habar n-aveam ce si cum.
Iti dai seama foarte usor, habar nu are ce sa faca, cum sa te ia, deseori nu gaseste gaura etc etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Mi se pare ca dupa ata sau ca isi da drumul repede" O gramada de barbati au "ata" intacta dupa ani si ani de sex, deci e o prostie. SI a 2 parte e tot o prostie. Ce te faci daca gogu nu face sex cativa ani? Crezi ca atunci cand reincepe activitatea dureaza 2 ore? Sa fim seriosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil la vârsta ta nu ai cum sã dai de unul, nu doar cã este timid sexual cu tine, dar se comportã foarte ciudat in preajma unei femei.

| Romanul86 a răspuns:

Tine la tine foarte mult! Te idolatrizează! Astea după comportament. Fizic se grăbește în timpul efectiv al copulației așa zic sexologii și dacă se grăbește va ejacula mai repede.

Răspuns utilizator avertizat
| Eduard196 a răspuns:

E timid, te atinge cu frica sa nu zici ceva sau sa nu iti placa, cam asta.

| alexwahl a răspuns:

Trebuie sa fii desteapta. Doar dupa comportamentul lui poti sa iti dai cu parerea ca, ar fi sau n, ar fi...

| YellowAngel explică (pentru alexwahl):

Si ce din coportamentul lui?
Timiditatea, disperarea de a o face, sau ce?

| alexwahl a răspuns (pentru YellowAngel):

Lucrurile astea sunt greu de explicat. Daca si tu esti la inceput, atunci e greu sa iti dai seama. Dar, da, timiditatea cred ca e o caracteristica specifica. Pentru prima data, nu are sentimentele de eliberare atat de dezvoltate.

| BububucatorulBubycus a răspuns (pentru YellowAngel):

Tipa in piz ca dracu...ai auzit de ata pu? sai ai vazut? si barbatii au o virginitate.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Femeie. Ruperea atei e doar o prostie inventata de niste femei pentru a se razbuna pe barbati de genul " Daca pe mine ma doare cand mi-o baga, de ce sa nu aiba si ei dureri?" si nici dupa comportament nu poti spune ca este virgin sau nu. Pur si simplu intrebi. Cine chiar vrea sa o faca cu tine sau te iubeste il /o va durea in cot daca ti-ai tras-o cu 10 sau daca esti virgin/a.

| Sociopatul a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa clarificam ceva... virginitatea la barbati este aproape inexistenta, pe cand la fete este o alta poveste. Ata de care vorbesti tu nu demostreaza daca ai facut sex inainte. Unii au ata respectiva mai groasa astfel se rupe mai greu iar altii o au mai subtire. Faptul ca isi dau drumul repede ar putea sa fie un indiciu dar te anunt ca asa sunt majoritatea, plus ca e destul de greu sa bagi o femeie in orgasm mai bine se apeleaza la alte mijloace. Poti sa iti dai drumul repede si daca nu ai mai facut sex dupa o lunga perioada de timp asta asa ca sa intelegi tu big grin Bafta!

| PopescuPopescu a răspuns:

Daca joaca clash royale