| princess_4780 a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat vrea doar sa se culce cu o fata si ca nu vrea o relatie serioasa?

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Face presiuni, nu afectiune, nu timp acordat, nu complimente, da vezi mah k nu esti chiar ...mna sa nu vezi daca ii pe interes sau nu! simti!

| Yaguar a răspuns:

Dupa comportamentul sau.
Daca te iubeste atunci nu ii arde sa faca sex si poate sa astepte orichit pina veti face sex.

| Sburatorul a răspuns:

Pai, ar sta mai la distanta si nu ar baga-o pe fata respectiva in seama tot timpul cand s-ar ''intalni'' cu ea, in liceu de exemplu.
Si daca nu vrea sa aiba o relatie serioasa atunci cu siguranta nu i-ar conveni sa iasa cat mai des cu fata respectiva.
Mai sunt si unii baieti care se prefac ''indragostiti'', dar pe aia, din cate mi-au spus niste colege din clasa, puteti sa ii "mirositi" de la o posta laughing.

| Metaloco a răspuns:

La o conversatie cu fata, mai ales cand vb ea baiatul o studiaza nu e pre atent si se uita mai ales la fund si sani

| zay4kk a răspuns:

Sunt cei care iti cere sex foarte des
nu este serios, cauta distractii, nu te asculta, face mereu ce vrea el, e egoist, se gindeste doar la sine si binele lui

eu cred ca daca te iubeste sar gindi in primul rind la tine, dar tu prin asta sai faci mici surprize ce doreste de ex.