| Cineva_7121 a întrebat:

Cum iti dai seama de un baiat daca vrea o relatie serioasa sau doar o aventura? Cat se poate de amanuntit. Va rog! :*.

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu o faci cu el din prima si vezi cum reactioneaza. Daca face urat pentru ca nu vrei sa o faci cu el inseamna ca vrea doar o aventura, daca accepta si vorbeste frumos inseamna ca vrea ceva serios.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Din vorbele lui. Îţi dai seama de ce îşi doreşte o persoană din felul în care-ţi vorbeşte. Cred că îţi dai şi tu seama ce sună fals şi ce nu. Dar îl poţi întreba direct. Dacă vrea doar o aventură o să se piardă pe moment. Baftă!

| fabiola a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama decat in timp si nici atunci nu bagi mana in foc pentru el! Are si dragostea hazardul ei!

| simf a răspuns:

Orice baiat vrea in prima faza o aventura. sau, ma rog, ca sa nu se supere unii, majoritatea. cum iti dai seama ca e ceva mai mult de atat? in primul rand de cat timp se invarte pe langa tine. de obicei nu sta mai mult de 2 saptamani daca vrea doar o aventura, ca gaseste un alt obiect al pasiunii.

| annaliana a răspuns:

Daca vrea o relatie serioasa e atent cu tine, se poarta frumos, se intimideaza in prezenta ta(depinde si ce gen de baiat este), daca vrea doar aventura este distant, nereceptiv, incerca sa obtina numai ce vrea el.

| Anca2454545 a răspuns:

Bunahappy

Dupa cum au spus si ceilalti, e imposibil sa-ti dai seama de la inceput.Cu timpul, observi comportamentul lui si descoperi ce vrea el de la viata. Poate chiar o sa-ti spuna ca vrea ceva serioshappy

Pa pa.