| Biutzuca a întrebat:

Cum iti dai seama la Iepuri care e mascul si care e femela? raspuns rapid plz! acord fundita! plz!

Răspuns Câştigător
| kitty_9527 a răspuns:

Inafara de uitatul sub codita femelele pot avea formatiuni de piscuri pe burta(stii la ce ma refer)

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Http://www.latifa.ro/......masculului
Aici s-ar putea sa gasesti unele caracteristici aparte, cu ajutorul carora poti face diferenta dintre mascul si femela. Asta doar in perioada imperecherii.

| smartalogu a răspuns:

Salti coada, ce mare branza. Iar daca sunt maturi masculul e intodeauna mai mare, si colorat mai inchis.

| kitty_9527 a răspuns:

Thx pentru fundita :X:*

| banzicarul a răspuns:

Il verifici daca are chiloti sau bikini...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te sub coada lor si ai sa vezi sau daca nu intreaba pe cineva de la tine(din sat, oras)care stie

| Biutzuca explică:

Mersi

| Căţeluşa_5424 a răspuns:

Mai veti ce are sub coada.