| MirceaMacovei a întrebat:

Am o pereche de iepuri o femela si un mascul frati, se imperecheaza?

3 răspunsuri:
| Sergiu_Yoana_1991 a răspuns:

La animale ii ca si la oameni.Nu poti imperechea neamurile intre ele gandeste te unpic ce ar iesi?! Da anunt pe internet si cauta pereche daca ii cazul

| alexandruvet a răspuns:

Buna, da se imperecheaza dar nu este bine deoarece puii pot sa se nasca cu anomaly si nu numai. funda? laughing

| Squirrelllllll a răspuns:

Salut dupa cum zicea si alexandruvet puii cel ami probabiil vor iesii cu malformatii si alte defecte.Ce poti face e sa cauti pe cineva care are iepuri si sa faci schimb adica tu ii dai un iepure de al tau si el iti da un iepure de al lui acelasi sex si rasa, e profitabil pentru amandoi pentru ca nu sunt neamuri dar depinde daca gasesti omul potrivithappy