| Rocsy10 a întrebat:

Cum iti faci cont pe facebook? scuze de categorie big grin

Răspuns Câştigător
| SexyCioco a răspuns:

Intri pe facebook completezi chestiile alea cu nume, email, parola si gata contul de acolo te prinzi tu ce sa faci ca e in romana happy

3 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Intri pe www.facebook.com şi completezi datele care apar acolo la Sign Up (first name, last name etc.) apoi apeşti unde scrie cu verde Sign Up şi gata:). Apoi, pentru a-ţi completa datele personale (şcoală, vârstă) va trebui să completezi diferite secţiuni din profilul tău, creat anterior.:) Baftă!

| XoXo_8074 a răspuns:

Www.facebook.com si scrii tot ce iti cere pentru un cont nou

| OhGodWhy a răspuns:

Cauti pe google pagina de facebook iar jos iti apare inregistreazate
scrii acolo tot ce iti cere si gata simplulaughing