| TheLocaKid a întrebat:

Cum pot sa sterg un cont de facebook? scuze de categorie, funda big hug kiss.

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Urmăreşte acest link dacă vrei să îl ştergi complet. Vei pierde absolut toate datele şi nu vei mai avea cum să recuperezi contul:
https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Dacă vrei însă doar să îl dezactivezi temporar, trebuie să te duci la Contul Meu - Setările Contului - Securitate - Dezactivează contul.

Sper că te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

El se poate dezactiva.
Deci mai întâi Setările contului ----->Securitate----->Dezactivează contul------> Scrii un cod şi atât.

| EuCuTine a răspuns:

Pai cu mana sau cu "soarecele" big grin

| bsb a răspuns:

Usor. du-te in setarile accountului, dupa dai click in securitate si pe pagina de la securitate mai jos sub linkurile alea, gasesti dezactiveaza acountul. success

| Barbaraaa a răspuns:

Buna. il poti dezactiva foarte usor happy.sus in dreapta ai aksa, profil, contul meu-->setarile contului--->securitate si jos iti apare dezactivare dai acolo scrii parola si codul ala si gt l-ai dezactivat/sters... Sper ca ti-am fost d ajutor smug. Cius :*

| LiDa6gV a răspuns:

La contul meu->securitate(stanga)->dezactivarea contului->ai de ales mai multe succes! Sper ca te-am ajutat! fundita? pls