| alle18 a întrebat:

Cum sa fac cont de facebook fara sa am aceea adresa de mess?
Funda.
Scuze de categorie. :*

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Nu poti fara sa ai o adresa de e-mail. Daca vrei sa fie una separata, creeaza una la nimereala adica fara valoare si pune-o pentru a-ti face contul.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E imposibil fara adresa de messenger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti.

| Enki a răspuns:

Nu se poate fara adresa de mess

| pisicutzza990 a răspuns:

Poti sa-ti faci cont de facebook cu numarul tau de telefon.In locul adresei pui numarul tau de telefon, sau orice al numar din familia ta.

| euuuy a răspuns:

Nu stiu sigur dar poate e posibil si cu nr de telefon, dar trebuie sa il dai pe al tau pentru ca vei primi un mesaj cu un cod inapoi. Daca ai neaparat nevoie de e-mail, iti poti da apoi nr de teleofn si te poti loga numai cu el si adresa nu o sa o mai folosesti deloc

| Dovahkin20 a răspuns:

Poti si cu cont de G-mail nu neaparat de yahoo. Poti cu orice mail. Funda?