| Happyjump a întrebat:

Cum iti imaginezi ca ar arata nunta perfecta. Cea mai frumoasa nunta primește funda.

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Uite ce pantofi frumosi o sa am...
http://assets.perfecte.ro/......_size1.jpg

| shadow72 a răspuns:

Nunta ca nunta dar petrecerea burlacilor sa iasa bine...

| OnuOnulică a răspuns:

Într-un cimitir la marginea satului.

Răspuns utilizator avertizat
| Fernando9Torres a răspuns:

Hmmm,ce mai frumoasa nunta? In brasil pe Maracana sau "estadio mineirao belo horizonte"

| Vektor a răspuns:

O nunta in care oamenii sa nu vina din obligatie si cu gandul ca trebuie sa cotizeze la dar.

| angus35 a răspuns:

Nunta perfecta ar fi nunta la care sunt prezent doar eu si persoana cu care ma casatoresc.

| CariocaTha a răspuns:

Nu stiu, dar dansul mirilor ar fi pe asta: https://www.youtube.com/watch?v=_jw7yk8hm_0

| ovidiu2295 a răspuns:

Nunta frumoasa ar fi pe plaja, mireasa sa aiba o rochie lunga si alba, sotul sa fie imbracat la costum iar petrecerea sa fie la un restaurant langa mare

| hitman_7179 a răspuns:

Pai cu multe prezervative