| eroare1eroare a întrebat:

Cum iti poti da seama daca iubitul tau te iubeste la fel de mult ca la inceput? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Pai, e simplusmug Daca e la fel ca inainte sau chiar se poarta mai frumos cu tine ca in trecut, inseamna ca tine la tine si te iubeste. Mai rau era daca era altfel cu tine, nu te mai baga in seama, nu iti vorbea la fel, nu-ti acorda atentie, abia atunci aveai motive sa crezi ca e ceva in neregula: ori nu mai tinea la tine, ori v-ati distantat fara sa observatisad Deci daca tu nu-l vezi schimbat, inseamna ca te iubeste la fel de mult ca la inceput :*

5 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Pai daca se poarta la fel ca la inceput big grin

| MadRaven a răspuns:

Daca se zomporta cum se comporta si la inceputul relatiei, te iubeste la fel de mult!
daca au aparut niste schimbari, ceva nu e in regula.
Baftă!

| LolaLollita a răspuns:

Ar fi de preferat sa te iubeasca mai mult ca la inceput, nu la fel.

| Molecula a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim, depinde ca tu sa afli asta. Tu stii ce comportament are si poti sa il compari cu cel de la inceput.

| HappyGrumpy a răspuns:

Nu poti, trebuie sa ai incredere in el, daca nu ai, inseamna ca nu-l iubesti tu.