| alexandru99_7362 a întrebat:

Cum iti poti face o iubita sau o prietena?

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Se ia una bucata daravela de 20 cm, apoi una bucata cont in banca generos si una bucata masina cu multi cai putere (dotate precum armasarii)...si iubita e gata.

| Hombre a răspuns:

@BlahBlah da-ti place daravela nu gluma.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Iti recomand prima prietena mana dreapta.

| justMe29 a răspuns:

Mai intai trebuie sa-ti placa o fata, cel mai urat lucru e sa-ti bati joc de eatongue
si daca chiar o placi poti sa gasesti un subiect comun si sa incepeti sa vb, apoi u ii pui intrebarea daca vrea sa fie imp cu tine si gatarolling on the floor

| Arculet a răspuns:

Eminemfcsb sa stii ca nu neaparat mana dreapta...merge si stangatongue dar prima mea prietena a fost o fatalaughing