| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti marii sani fara operatii chirurgicale si fara medicamente straight face?

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

1. Foloseste masura potrivita la sutien! Aminteste-ti ca masura cupei se schimba in timp, asa ca data viitoare cand mergi la cumparaturi, acorda-ti cinci minute de atentie. Un sutien potrivit te va scapa si de acele depuneri (colacei) in plus la piept.

2. Incearca un push-up! Observa diferentele acestui tip de sutien fata de unul normal.

3. Fii mandra de formele tale! Poarta fara jena decolteu. Acesta te va avantaja (nu exagera insa cu el) si vei parea mai supla.

4. Stai dreapta! Ai mereu tendinta sa stai aplecata in fata, cum umerii cazuti. De ce sa acunzi ce ai sub bluza? Pune repede pe tine o bluza frumoasa si pieptul inainte... fundul putin inapoi...Se uita careva la tine?

5. Gandeste pozitiv! Aminteste-ti intotdeauna ce valoare ai - faci un milion de dolari, atunci dovedeste!

6. Pune'i sub lupa :> (funda?)

http://www.apropo.ro/......ca-2619445

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Trebuie mai intai sa-ti maresti IQ-ul.

| DeeaMarry a răspuns:

Sincer, nu cred in chestii din astea. Dar gandeste-te ca cine te iubeste, te iubeste asa cum esti! happy

| Foartesecret a răspuns:

MissBlaHck scuteste-masmug, prin raspunsul tau tu pari absolt proastabig grin

| JokerV a răspuns:

Am auzit ca daca faci sport nu cont ce fel de ex acum 2 ani o colega avea sani destul de mici dar acum in prezent sunt destul de mariiii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mangaie-i mai des...si ca sa-ti fie mai usor fa-ti un prieten ca sa te traga de ei si sa-i maseze mai tot timpul happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca se observa schimbari majore la marime, insa ca si fermitate si aspect devin super daca faci flotari si exercitii pentru pectoriali. Nu vorbesc din auzite ci din proprie experienta. Fac sport regulat de mult timp si odata cu trecerea lui am observat schimbari facand exercitii pentru pectorali, spate si brate.

| AneeM a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea are dreptate, fermitatea se poate observa cu ochiul liber, sunt mult mai drepti si ridicati. Se vad(si sunt) cu cateva numere mai mari. Experienta proprie happy.

| eutunoilafilm a răspuns:

Daca i pipai eu.

| Ramypapushik a răspuns:

Eu am auzit de la cineva ca sa iti creasca mai repede sa te dai cu usturoi thinking dar nu stiu daca este adevarat thinking unciarca happy