| Ioana74ses a întrebat:

Cum le-ati explicat copiiilor vostri despre "lucrurile dintre adulti" sa nu mai fie asa atasati de voi si sa inteleaga cat de cat ca va trebuie intimitate (am mare nevoie)

Răspuns Câştigător
| AnonymGirl2017 a răspuns:

Le spui copiilor ca asa cum ii iubesti pe ei si dormi cu ei, asa iti iubesti si sotul.

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Pai spumele că trebuie să vorbiți despre corpul, schimbările corpului și tot așa. Acum părinții nu mai vorbesc cu copii lor despre lucrurile astea de oarece copii afla din nainte.

| Vasileion23 a răspuns:

"Mami, stii ca pe unii copii ii aduce barza deoarece parintii se iubesc foarte mult? Pe tine te-a adus un doctor dupa ce ne-am *** eu si taica-tu"