| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt lucrurile pe care nu vreți ca părinții voștri sa le știe?

10 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ma crezi sau nu, nu am secrete fata de parinti, multe lucruri s-au aflat in timp si dupa mi-a parut rau ca nu le-am spus.
Ei sunt cei care ma sprijina asa ca trebuie sa am respect fata de ei.

| RAY a răspuns:

Ca aia din avatarul tau e iubita mea si mi-am facut rate la camatari ca sa o cer in casatorie

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu mai am. S-au dus la Doamne-Doamne. happy
Probabil, aș fi evitat să le spun că consum mai multă cafea decât apă.

| Hammurabi a răspuns:

N-am așa ceva.
N-am nimic de ascuns, nimic de care să-mi fie rușine.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ca inca stau pe TPU.

| oglindasultanului a răspuns:

Conturile astea rolling on the floor

| AlexDarius3 a răspuns:

Nici o dată nu am ascuns nimic de părinţii mei.

| BadAngel3 a răspuns:

Ca lucrurile grele pe care ei le-au comis asupra mea, chiar au avut un efect, ramanand cu anumite "amprente".

| LostInPark a răspuns:

Ca au fugit de acasa dar au uitat sa-si ia cu ei economiile.

| AlMaDi a răspuns:

Parinti au tendinta de a ne ascunde problemele ce-i macina, pentru a nu ne ingrijora pe noi, astfel ca eu am considerat ca acele probleme care i-ar putea rani, sa nu le aduc in discutie, atata timp cat ma pot descurca singura.