| anonim_4396 a întrebat:

Cum mi-as putea da seama daca un baiat ma place? thinking

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Da de ce să-ți dai seama?
Când tu nu vrei să-i arăți lui și nici prietenii comuni să nu se prindă!?
Știi tu ce zic, tocmai de aceea arată-i tu.

10 răspunsuri:
| indragostituspun a răspuns:

Prin faptul cum vorbeste si cum se conporta

Răspuns utilizator avertizat
| Raiiiisa a răspuns:

Daca este tot timpul dragut cu tine,prin vorbe dulci, chiar si prin felul in care te priveste.
Este atent la fapte si la gesturi, incerca sa para perfect si sa nu te supere cu nimic.
Multi baieti se pot preface cand plac o fata, fiecare va reactiona altfel, dar daca tu esti persoana placuta cu siguranta vei simti asta.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Daca se comporta altfel cum era inainte.

| Șurubelniță a răspuns:

Daca te priveste pe furis, iti acorda o importanta mai mare fata de alte persoane, daca se intereseaza de tine, daca se mai balbaie din cand in cand atunci cand vorbeste cu tine.

| beautifullie a răspuns:

Se vede de la o posta. Si daca nu, cred ca ar fi o idee buna sa-l intrebi decat sa pierzi vremea

| andreeaoana99 a răspuns:

Il intrebi daca te place!

| edyBit a răspuns:

Imprietenstete cu el happy Daca esti prea timida sa te duci direct la el si sa socializezi imprietenstete cu un prieten de-al lui si vorbeste despre el dar nu direct si mai incearca sa il contactezi pe fb sau pe alta retea de socializare Bafta :*

| NebunaDinCartii a răspuns:

Il intrebi pur si simplu "in joaca" si tadamm! Have a nice day! :*