| AndreeMeaw a întrebat:

Cum iti dai seama ca te place un baiat? ..si cum ai putea sa nu-ti mai placa de el?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Krosa a răspuns:

Pai atunci cand ii e rusine sa vorbeasca asta e primul scop

| AndreeMeaw explică:

Pai..este o fata..care-i place de el..si el se uita acum intr-o zi la ea..foarte insistent si zambea..si se uita si la mine..si vroia sa-mi faca in ciuda..intr-un fel.

| BiiiaBiii a răspuns:

Pai...se uita intruna la tine,cand vorbeste cu tine zambeste mereu,se emotioneaza,incearca sa se dea mare,unii se rosesc,se de la tine, glumeste cu tine etc. si daca iti place un baiat cu adevarat e foarte greu sa nu iti mai placa, poti sa incerci sa nu te mai gandesti la el ci la alte chestii, scoala, prieteni...happy

| Ada_MTF_1996 a răspuns:

Cum iti dai seama cand un baiat de placi? Pur si simplut simti, se vede pe el, um te priveste, cum iti vorbeste, sau uitate cum face chestiile astea cu alte fete si cum se comporta cu ele, daca cu tine e diferit, inseamna ca tu esti cea speciala si de place. Cu sa nu-ti mai placa de el? Ori vine de la sine, ori incepi sa-ti place altu.

| ilarya a răspuns:

Pai iti dai seama ca te place pentru ca se uita insistent la tine, se da mare in fata ta, se uita numai dupa tine, si se poarta indiferent, si tot iti cauta privirile. nu vei putea sa l uiti daca l plaki asa de mult.