| anonim_4396 a întrebat:

Cum mi.as putea face o iubita? big grin

6 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Sa cresti mare... apoi vei cedea ca totul va merge ok.

| virusake a răspuns:

Presupun ca inca esti in scoala generala. laughing
Nu iti bate capul acum, intra la liceu intai si te orientezi atunci. big grin

| XxSh0xFirexX a răspuns:

DACA NU STITI NU SCRIETI PROSTI LA BAIAT.Pai nu poti sa-ti faci dar poti sa Agheti un, nu e usor mai intai sa algei o persoana care iti place si apoi o faci sa te placa dar sa stii daca la alta ii place de tine si e frumoasa mai bine o iei tu pe ea.dar sa stii ca agheti o fata desctul de greu cel putin eu primul sarut o fost la 10 ani care...in fine mai invata si fa-ti curaj sa inviti pe cineva in oras.hai ca ma grabesc bafta pls fundabig grin:X.

| AlexxoDany a răspuns (pentru XxSh0xFirexX):

Vedem ca esti cam analfabet...nu prea ai treaba cu romana.ia si pune mana pe abecedar intai si dupa aia da comentarii...esti ROM?

| warriorboy4 a răspuns:

Cumpara-ti happy

| Batter_Duracell_1993 a răspuns:

Lasa deoparte timiditatea si invita in oras o fata care iti place si nu are prieten.