| SlowLikeSnow a întrebat:

Cum mi'l scot din minte?sad

Răspuns Câştigător
| iulia745 a răspuns:

In niciun caz nu vei reusi asta tot incapatanandu-te sa te gandesti la el. Cel mai bine e sa incerci sa treci efectiv peste si sa te concentrezi pe orice altceva (e testata varianta asta si mergehee hee, nu e usor, dar vei reusi mult mai repede decat crezi. Si, eventual, in cel mai rau/bun(?) caz, il vei uita cand iti va atrage atentia un alt EL>.

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Greu.
Umple-ti mintea cu altceva,orice altceva in afara de el.
Carti,jocuri,muzica,alergat pana pici jos,dans,bancuri pe net,filme de actiune,de groaza,orice!
Interzice-ti sa ti-l mai aduci in minte.
Poti.
Cumplit de greu,dar daca vrei, poti.
Si..., de ce vrei sa ti-l scoti din minte?

| Азбука a răspuns:

Cu clestele.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cu mâna.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Iti dai cu o caramida in cap si daca ai nevoie de ajutor, sti unde ma gasesti

Răspuns utilizator avertizat
| PatyKan a răspuns:

Nu te mai gandi, incearca sa te indepartezi de el...
Daca sunteti vecini sau invatati la aceeasi scoala va fi mai greu fiindca il vei vedea mereu. Incearca totusi sa treci peste. Am zis ca e greu, nu imposibilwinking
Daca nu e cazul, atunci iti va fi mai usor. Ochii care nu se vad, se uita! Nu e chiar asa, dar exista mare parte de adevar in proverbul asta!
Bafta!happy

| shadow72 a răspuns:

Simplu.spargi capul si faci curat pe acolo

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Incearca sa te gandesti la alt baiat.Intanleste-te cu prietenele, fa lucruri care sa nu te duca tot timpul cu gandul la el.
Oricum, timpul le va rezolva pe toate.happy

| tod a răspuns:

Gasesti altu si nu te mai gandesti la astabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cine? pe penis? chirurgical.dar nu e sigur ca va reusi

| Lica12 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta si e atit de dureros sad La inceput o sa-ti fie foarte greu dar o sa vezi ca cu timpul trece... Dupa parerea mea cind apare un baiat in viata ta care te place, ar trebui sa incerci... La mine a mers. Stii ce se spune:,, O fosta dragoste se uita cu o alta dragoste,,