| AntoniaRaluca a întrebat:

Cum imi scot din minte un baiat?

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Gaseste-ti alte ocupatii, incearca sa iti faci prieteni noi, nu sta prea mult singura (daca e posibil). Cel mai important factor e timpul. Odata cu trecerea timpului vei uita de baiat. Trebuie doar rabdare happy.
O seara frumoasa!

| Voidwithin a răspuns:

N-ai cum, doar cu timpul.

| VladGH a răspuns:

Gasind altul, uite asa happy

| BeInnocent a răspuns:

Cu penseta.

Sunt multe intrebari de genul asta pe TPU si nimeni nu cred ca pe baza acestor raspunsuri a reusit sa scoate pe cineva din cap. Pur si simplu ramane acolo sau pleaca de la sine. Nu poti forta cu nimic. Indicat ar fi sa iti ocupi timpul cu altceva decat sa ii urmaresti postarile zilnice pe FaceBook.

Succes.