| anonim_4396 a întrebat:

Cum miroase dragostea ta? Si pentru a orienta exact raspunsul acestei intrebari, as continua cu o alta: cum miroase parfumul lui?
Fetele iubesc parfumurile barbatesti, pe un baiat, adevarat?winking

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Imi place la nebunie intrebarea ta,credeam ca nimeni nu poate intelege lucrul asta!happy
Imagineaza-ti mirosul padurii,vara, dupa ploaie, cand abia a iesit soarele...Si,locul plin de flori mici,timide,mov, mirosind ametitor, si un ras fericit auzindu-se printre copaci.
Asa miroase omul pe care il iubesc...si il iubesc si mai mult!

1 răspuns:
| papusika97 a răspuns:

Dragostea se simte fiecare persoana are alte gusturi nu exista unul specific si nu e vorba de parfum e vb de naturalete nasul simte foarte bine persoanele compatibile cu tine si nu e vb de baieti adevarati sau nu e ceva din inima