| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate o fata de 13 ani sa facă un băiat de 13 ani gen golan sa o placă?

25 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Sa invete

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poate! Din pacate, atata fetele cat si baietii au preferintele lor si daca baiatul ala nu are ochi pentru tine, nu poti face nimci sa-l convingi sa te placa!

| Mussette a răspuns:

Pff...Ea cuminte, el badboy. Sa intri in cercu lui de prieten, sa ii arati ca aveti ceva in comun, sa te vorbesti cu el, sa pari interesata de ce este el si cu timpul te va cauta el daca aveti ceva in comun si te place.

| VenomMMA a răspuns (pentru Mussette):

Jesus, are 13 ani si tu-i dai sfaturi cum sa agate? Asta da sfat ''util''. Felicitari!

| Mussette a răspuns (pentru VenomMMA):

Multumesc! happy Degeaba se zice pe aici vezi-ti de scoala, lasa baiatu si etc ca daca vede in stanga si in dreapta ca aia e cu ala si ala cu aia si tot asa, isi va dori. Si mie la o intrebare mi s-a spus: "lasa baiatu si tine-te de scoala", si asa am facut, am lasat baiatu pentru un altul. laughing Macar i-am dat un sfat dragut cum sa se faca placuta, nu i-am zis sa sara pe el.

| VenomMMA a răspuns (pentru Mussette):

Of course, de parca asculta ea de sfatul meu sau al tau. happy In fine, fiecare e liber sa faca ce vrea cu viata lui. Dar de la 13 ani... Pe vremea mea fetele se jucau cu papusile si se ocupau de teme, nu de baieti. laughing Si am doar 26 de ani...

| Mussette a răspuns (pentru VenomMMA):

Si eu ma jucam cu papusile la 13 ani, si in plus ma jucam si pe calculator jocuri cu papusi, nu stiam de TPU, ca fac parte tot din generatia aceea. Uneori cand vad ce e scris pe TPU de copii, ma cred din alta epoca. laughing

| VenomMMA a răspuns (pentru Mussette):

Suntem doi babalaci. laughing

| Mussette a răspuns (pentru VenomMMA):

Eu inca ma tin tanara, sper. blushing big grin

| VenomMMA a răspuns (pentru Mussette):

Asta pot spune si eu! Mai am pana sa trec pe Viagra! rolling on the floor Mosule, ce tanar esti. big grin

| Mussette a răspuns (pentru VenomMMA):

Https://www.youtube.com/watch?v=dKpbGQrH2sI

daca as avea un fiat, as lua eu o viagra pentru el, ca vad ca face minuni =))

| VenomMMA a răspuns (pentru Mussette):

Oh, merci, ce draguta esti. Deja imi ploua in gura. laughing

| Mussette a răspuns (pentru VenomMMA):

La ce vreme e afara, sa mai ploua si in gura. smug

| VenomMMA a răspuns (pentru Mussette):

Prefer sa ploua afara si sa fiu satisfacut dpdv culinar. laughing Mi-ai facut pofta! sad

| Mussette a răspuns (pentru VenomMMA):

Am incercat sa aleg o poza cu o portie cat mai apetisanta.winking

| VenomMMA a răspuns (pentru Mussette):

Ce-ti mai place sa rasucesti cutitul in inima, Brutus. sad

| Mussette a răspuns (pentru VenomMMA):

Nu-l rasucesc, doar ca am vrut sa fie cat mai reusit. big grin

| VenomMMA a răspuns (pentru Mussette):

Cu zambetul pe chip mi-ai ''aruncat'' acel tiramisu. laughing

| Mussette a răspuns (pentru VenomMMA):

Pot spune chiar ca l-am servit. Un secret in a servi, e sa ai zambetul pe fata, sa faca celuilalt placere sa fie servit.winking

| VenomMMA a răspuns (pentru Mussette):

Maybe, dar eu n-am apucat sa gust nimic. Deci, m-ai amagit cu acel tiramisu. tongue

| Mussette a răspuns (pentru VenomMMA):

Https://www.youtube.com/watch?v=VufetRbOEFQ nu cred ca a fost asa amagitoare aceasta imagine =))

| iDarkness a răspuns:

Golan la 13 ani?
Incearca si tu sa intrii in cercul lui de prieteni, sau sa petreci ceva mai mult timp cu el. Dar totusi, ai 13 ani, ar fi mai bine sa o lasi usor, cat mai poti.

| VenomMMA a răspuns:

Ai 13 ani, fetito! Vezi-ti de scoala si lasa baietii de la varsta asta! Parintii tai nu te educa?!

| ChocoHeart a răspuns:

În primul rând nu a specificat nimeni ca eu as fi unul dintre personaje
În al doilea rând, dragostea se poate găsi la orice varsta, adică copilul nu își iubește părinții de când se naște