| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate un barbat sa aiba orgasme multiple prin masturbare?

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Stimuleaza si prostata din anus.

| BlueBloodd a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Cum?

| anonim_4396 explică (pentru BlueBloodd):

Multe articole pe net de la cei cu experienta. In mare parte, iti bagi ceva acolo, pana ajungi la prostata.winking

| eliancodrut a răspuns (pentru BlueBloodd):

Cu vibrator.

| eliancodrut a răspuns:

Eu am incercat, dar n-am putut realiza. Si mai cred ca e un mit. Consider ca unul puternic este mai bun decat mai multe slabe: E ca atunci cand te protejezi prim metoda coitus intreruptus si can o scoti, doar o mica parte din sperma este ejaculata.