| taker009 a întrebat:

Cum pot afla daca o fata ma place?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Iti dai seama crede-ma. doar daca unu e orb nu vede de obicei modul in care se uita la tine cum iti vorbeste. etc. se intelege. si daca tu crezi ca ii placi si tu o placi. intreab-o daca nu are chef de un suc si asa ai sa vezi daca e sa fie ceva.

de obicei se citeste totul dupa ochi

18 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai la fete e cam simplu... ele se cam dau de gol foarte usor, dupa cum te priveste, cum iti vorbeste, cum iti zambeste, etc... dar cel mai bine ar fi sa ai o discutie cu ea, sa ii spui ceea ce simti apoi vei vedea daca chiar te place, pentru ca din pacate se poate sa te inseli in privinta ei, depinde...

| cotzobel a răspuns:

Fiecare fata reactioneaza in mod diferit: unele se balbaie cand stau de vb cu tine, altele daca te uiti la ele se inrosesc, altele se impiedica etc. tu esti in masura sa iti dai seama de asta, nu noi. bafta!

| r8driver a răspuns:

@alllina stai la oparte vrei ca @taker009 sa sara la batae?

Ce t-ea zis ma... unde poti gasi raspunsuri la intrebarea ta.

Si cine imi da stupid sa nu mai aiba acces la internet o luna.

| deleuandrei a răspuns:

Ii spui,, domnisoara eu te plac dar tu pe mine?" si vei vedea ce iti va raspundehappy

| Alex >D a răspuns:

O intrebi: Ai vrea sa fii cu mine?
Poti avea "norocul" sa iti zica nu, cum dealtfel am facut eu si ...am luat teapa! sa fii sigur ca e libera... afla daca are prieten, daca nu. go go go happy

| sHock a răspuns:

Daca o fata te place cu siguranta o sa iti dai seama fiindca o fata vrand nevrand se da de gol sin gura prin felu' in care te priveste, se uita dupa tine, vorbeste despre tine, se baga in seama cu tine s. a.
Numai orb sa fii sa nu iti dai seama cand o fata te place...fiindca fetele mai greu se abtin cand e vorba de un baiat pe care il plac.
:*

| Jonsdottir a răspuns:

Da search pe TPU cu intrebarea asta, sunt o gramada de pareri, raspunsuri, sugestii...

| al3cse a răspuns:

- Te atinge

- Se joaca cu parul, se atinge pe gat sau pe spate

- Reincepe o discutie daca tu nu mai spui nimica

- Iti zambeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sa gasesti zeci de raspunsuri la intrebarea asta daca ai sa cauti cu "cauta intrebari si raspunsuri " care este deasupra aici sus, este cred ca a 20-a intrebare de felul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el a luat drept afront ce am scris eu acolo ce sa-i fac? era doar un raspuns la o intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Comunicarea este puntea de legătură dintre două persoane!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca te place...iti da semne gen... vorbeste frumos cu tine... vrea sa stea in preajma ta, dar tu trebuie sa n u o bagi in seama, pentru ca cu cat nu o bagi in seama cu atat de mult te va dori mai mult :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu il intreb pe ala " ma ce te tot tii dupa mine, iti place de mine?" daca ar zice nu eu as zice "woow ce noroc am " daca da "so mai adaugat unu pe lista" asa fac tot timpu...Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o pe fata sincer daca te place

| taker009 explică:

Alina care e problema ta de fapt? de asta e facut site-ul sa punem intrebari si sa asteptam rasounsuri...vezi de trebuie ta

| rocky a răspuns:

Sal
prietene daca o fata te place iti dai seama imediat, are un comportament aparte cu tine fata de ceilalti, se poarta frumos, iti vorbeste mai timida, ar vrea sa stea numai langa tine

iti spun ca iti vei da seama cu siguranta cand te va placea o fata

| crizantema_4289 a răspuns:

Cel mai bine este sa o intrbi direct. Daca te plesneste sau incepe sa rada inseamna ca nu, daca se inroseste sau te ia pe ocolite, sansele sunt de 99% ca... da te place.Bine...astea sunt reactiile cele mai des intalnite, dar sunt convinsa ca ai sa te descurci.