| alexandra2222 a întrebat:

Cum pot cupla doua persoane?

Răspuns Câştigător
| adinaluiza a răspuns:

Pai in primul rand ca sa-ti placa un baiat trebuie sa-ti placa cum arata, daca ei nu-i place trebuie actionat din alte directiidevil trebuie neaparat sa o faca geloasa, sa pretinda ca e cu o alta fata[de preferabil una pe care ea o cunoaste], baiatul sa nu o mai bage in seama. daca ea o sa-l intrebe daca o mai place el sa-i spuna ca a fost o gluma sau ca a vrut sa faca mistothinking iti spun eu ca nimanui nu-i convine sa fie ignorat, si tu ai grija sa nu cazi la mijloc. incearca sa fii putin dimplomata si incearca de fata cu prietena ta sa vorbesti cat mai putin despre el fiindca o sa creada ca o tradezi si ca nu-i respecti deciziile. eu iti zic asta din propria expirienta, fiindca si mie mi s-a facut exact acelasi lucru care ti l-am spus eu sa il faci prietenei talebig grin sper ca ti-am fost de ajutor kiss

4 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Pai iai pe amandoi si iesiti toti 3 la un suc.

| Bogdan009 a răspuns:

1- Trebuie sa si minti un pic
2-Sa ai muuuuulta rabdare
3-Sa ii spuii ei/lui ca acea persoana tine la el.
4-Trebuie sa tii minte fiecare detaliu.

| adinaluiza a răspuns:

Pai nu e greu. in primul rand trebuie sa le cauti punctele comune, apoi incearca sa-i apropii cat mai mult, ar fi ideal sa nu para ca esti disperata sa-i apropii sau sa-i fortezi pe vreunul dintre ei sa vorbeasca cu celalalt. daca as stii mai exact despre ce e vorba as putea sa-ti spun mai multebig grin spune-mi povestea si eu iti spun parerea mea:*

| alexandra2222 explică (pentru adinaluiza):

El i-a spus ei ca o place crezand ca e reciproc dar ea l-a respins. Apoi el a apelat la verisoara ei si la mine ca sa putem sa facem cv.Prietena mea(verisoara ei)a in trebat-o daca ii pl de cineva si a adus in discutie de el si a spus ca nu-i place comportamentul si fata lui.

| adinaluiza a răspuns (pentru alexandra2222):

Pai in primul rand ca sa-ti placa un baiat trebuie sa-ti placa cum arata, daca ei nu-i place trebuie actionat din alte directiidevil trebuie neaparat sa o faca geloasa, sa pretinda ca e cu o alta fata[de preferabil una pe care ea o cunoaste], baiatul sa nu o mai bage in seama. daca ea o sa-l intrebe daca o mai place el sa-i spuna ca a fost o gluma sau ca a vrut sa faca mistothinking iti spun eu ca nimanui nu-i convine sa fie ignorat, si tu ai grija sa nu cazi la mijloc. incearca sa fii putin dimplomata si incearca de fata cu prietena ta sa vorbesti cat mai putin despre el fiindca o sa creada ca o tradezi si ca nu-i respecti deciziile. eu iti zic asta din propria expirienta, fiindca si mie mi s-a facut exact acelasi lucru care ti l-am spus eu sa il faci prietenei talebig grin sper ca ti-am fost de ajutor kiss