| NubleReapper a întrebat:

Cum pot deveni un baiat alpha, in ce consta sa fii un baiat alpha?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa te nasti nu devi, nu devi alfa ca citesti o carte sa fim seriosi atunci toti am fi alfa, un mascul alfa e cel care e atragator pentru sexul opus, in fapt asta si fac masculi alfa se reproduc mai des ca alti, ei au rolul de conductor al haitei si are in subordine alti masuli beta, omega, dar parerea mea este sa mergi la sala sa tragi de fiare si sa isi cumperi haine sa vezi de fizicul tau si de statul tau social
https://www.scribd.com/document/351269981/Paradigma-pleistocenului
https://drive.google.com/......ZRUUU/view
lasa povestile astea cum devi alfa, tu trebuie sa devi ceea ce esti sa evoluezi nu sa fi un ipocrit

| aXy99 a răspuns:

Produce glucagon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti. Ca sa fii alpha trebuie sa fii barbat.

| Kiwibibilă a răspuns:

Pai barbatul alfa e ala la care trag femeile. Trebuie sa ai brate musculoase, sa o ai mare, piele fina, trasaturi frumoase, sa ai bani multi si sa stii sa vorbesti cu fetele.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Daca ar fi cum zici tu, majoritatea oamenilor ar muri singuri si, cel mai probabil, specia umana ar fi pe cale de disparitie.

| Kiwibibilă a răspuns (pentru FaraNume1245):

Păi sunt bărbați care atrag multe femei și au de unde alege și sunt bărbați care cu efort atrag o femeie dar in final amandoi raman cu cate una.