| karinacora97 a întrebat:

Cum pot face ca sa imi spuna un baiat te iubesc fara sa ies in evidenta va rog un raspuns

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa il faci sa simta ca e adevarat cand o sa-ti spuna cuvintele acelea.
Indragosteste-l!

| gigiro a răspuns:

Nu ai cum sa iesi in evidenta daca i-o spui tu, ca doar nu trebuie s-o strigi in gura mare. In astfel de situatii, cuvintele simple, care pornesc din inima, sunt cele mai bune si frumoase. daca e baiat de baiat cum se zice, va aprecia asta. Ceva de genul acesta ar fi simplu si frumos: draga X, vorbim de 2 saptamani de zile, am observat ca nu ma mai pot concentra in alta parte decat la tine, eu cred ca m-am indragostit.

| Alice_6278 a răspuns:

Trebuie sa fii kalma.cand iti va spune te iubesQ nu trebuie sa sari in sus de bukurie, ci trebuie sa fii putin mai timida. sfat

| love you soo much... a răspuns:

Daca o sa te iubeasca o sati spuie fara ca tu sa astepti acest lucru, si se va intipla in acel moment cind il vei astepta cel mai putin.

| roby96 a răspuns:

Mai bine spune-i tu si nu mai da inapoi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite asa, am incercat si eu:du-te cu el intr-un liceu in care nu e nimeni! merita asta! mie mi-a reusit.

| yulisssa a răspuns:

Mergi cu el intr-un loc unde nu e nimeni