| Trixx a întrebat:

Cum faci un baiat sa-ti spuna in fata "Te >iubesc!"?:

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Draga mea, vrei sa iti zica ceva fals? ceva ce el nu simte? acest cuvant pe care tu il astepti de-la el e prea frumos, si e pacat sa il zica daca el nu simte, o sa vina timpul cand el isi va da seama de acest lucru si o sa il zica, asta numai daca e indragostit de tine si chiar simte ca te iubeste...nu crezi?happy

| Sayakoo a răspuns:

Nu poti sa-l faci sa iti zica acest cuvant deoarece nu sti ce simte pentru tine. poate c anul te iubeste si de aceea nu ti'o zice

| eL3cTr0 a răspuns:

Intreba-l: Ma Iubesti? El: Nu. TusadPoc o palma). El: Da, Te iubesc laughing
Sau: Pur si simplu intreaba-l ce simte pentru tine...sau ceva de genu -.-"