| Andreea_1714 a întrebat:

Cum pot face eu primul pas catre baiatul care il plac? Pana acum la scoala ne-am zambit unul celuilat, de multe ori evita sa ma priveasca, am stat impreuna aproape fiecare pauza, chiar daca eu nu ma duceam la el, el facea tot posibilul sa vina la mine. deci e clar ca ma place nu? dau fundita:*.

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca va zambitsi nu inseamna ca automat va si placeti, dar esti sigura ca el te vrea de prietena si nu de amica? Cerceteaza, si vei vedea ce e de facut.

| Adeliи97 a răspuns:

Pai daca nu se uita in ochii tai inseamna ca are sa-ti spuna ceva: eu cred ca el chiar te place. fundabig grin

| Lulu44 a răspuns:

Daca stati aproape in fiecare pauza si el vine la tine, da, s-ar putea sa te placa. dar gandeste-te bine daca nu cumva ii place de o prietena de a ta cu care stai. happy uite un truc care functioneaza aproape mereu: comporta-te si vorbeste cu el ca si cum ar fi iubitul tau, dar nu il saruta sau chestii un picut mai intime. fa-i mici jocuri, gadila-l, joaca-te cu parul lui, fa mici glumite cu el...si atunci cand te imbraci gandeste-te mereu ce parere ar avea el de tinuta ta. happy succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am trecut prin trasta dar acum ne iubim mult de tot de ci fa tu primul pas intrebandul daca e reciproc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SARUTA-L PE SORIN:*:X si fiti impreunawinking dar ai grija ca oricat de dulce si cuminte pare...astia sunt aia periculosi:*.

| deeuh a răspuns:

Nu stiu laughing i-o place nu zic nu.

primul pas...big grin invita-l undeva la filmlaughing

fundita?