| Stan_Cristi_1994 a întrebat:

Cum pot face o fata sa ma placa? adica este o fata de care imi place iar ea este cam fitoasa cu mine si cam idiferenta cu mine ce pot face?

Răspuns Câştigător
| jrockfreak a răspuns:

Unele fete, in general, o fac pe indiferenta fie ca te plac, fie ca nu. Daca te plac, nu vor sa se dea de gol, daca nu te plac atunci nu te plac. De partea a doua nu orea stiu ce sa zic, dar la toate le plac un tip carismatic care e amuzant sau face gesturi dragute. Daca nu prea le ai cu jucatul vorbelor in stil "jmecher", atunci incearca sa faci gesturile dragute. Daca nu se schimba nimic, atunci da-o in betesig pentru ca, cine stie, vei ajunge un acrit din ala care la un esec a zice ca nu merita sa te ostenesti pentru fete si ca e mai simplu sa le folosesti. Vezi daca merita.winking Atata iti zic, domnisoarele superficiale cu mult fard si care nu au multe subiecte de conversatie e un semn clar ca nu merita. Desi cine stie, poate o dai pe spate. Scuze pentru raspunsul prea lung. big grin

6 răspunsuri:
| stf a răspuns:

Fii felul tau de a fii nu incerca sa faci o fata sa te placa pentru ceea ce nu esti happy

| neutrino a răspuns:

Nimic, decat sa accepti faptul ca fata nu te place.

| cristimihailov a răspuns:

Uneori e nesanatos sa incerci sa faci pe cineva sa te placa. Decat sa te chinui cu o persoana care da semnale contradictorii, pe care tu sa le interpretezi aiurea, mai bine las-o.

Nu merita. Are balta peste cum se spune.

Cauta una care chiar te place. Si nu ii este teama sa spuna asta nici sa afiseze asta.

E mai sanatos.

| Seepty a răspuns:

Vorbeste mult cu ea, fa-o sa rada invit-o in oras la un suc si o pizza si stai mereu aproape langa ea cand are nevoie de ajutor.

| ribe a răspuns:

Era un cod in GTA, poate merge si la tine

| XxRobeexX a răspuns:

Buna.Daca vrei sa faci o fata sa te placa stai pe langa ea ...zambestei ajut-o cand vezi ca e singura. Afla ce ii place si incearca sa vorbesti cu ea.winking Bafta. big grin