| Anablondyi a întrebat:

Cum pot face schimb de liste? FUndaa!

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Dai sus la messenger "actions" si "send my messenger list" la prima "chestie" care iti apare selectezi persoana careia doresti sa-i "dai" lista ta happy. dupa dai next si selectezi grupul, id-urile pe care vrei sa le dai si dupa next sau finish - nu-mi amintesc bine care dintre ele e -

3 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Ii dai parola ta celui cu care vrei sa faci schimb, si el ti-o da pe a lui, simplu.Succes si sarbatori fericite!

| Namastee a răspuns:

Simplu.sti parola de la alt id intrii p el vezi p cine are in lista si bagi la uh pe cine vrei

| ZâmβέŤ a răspuns:

Cand ai o casuta de conversatie deschisa cu cel caruia vrei sa-i dai id-urile tale, dai sus la Actions si apoi la Send My Messenger List.

Dar nu se garanteaza ca se trimit toate id-urile, unele pot sa-i dea ignore din start.

Bafta!