| andreeaaa1 a întrebat:

CUm se face schimb de liste?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Cand ai o casuta de conversatie deschisa cu cel caruia vrei sa-i dai id-urile tale, dai sus la Actions si apoi la Send My Messenger List.

Dar nu se garanteaza ca se trimit toate id-urile, unele pot sa-i dea ignore din start.

Bafta!

3 răspunsuri:
| Irina_6314 a răspuns:

De exemplu vorbesti cu o prietena pe mess. Daca vreti sa faceti schimb de liste, iti da parola ei, ii dai parola ta si intrati una pe id-ul alteia. pup:*

succes!

| DorelSudoru a răspuns:

Simplu vb cu candva si ii dai toate id-urile din lista ta si el ti le da pe toate din lista lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la actions acolo sus si send my messenger si bifezi cui vrei sa faci schimb de id big grin