| Ciobotaru_Mara_1992 a întrebat:

Cum faci schimb de liste la mess cu cineva?

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a face schimb de liste trebuie intri in ''actions'', sa dai click pe ''send my messenger list'' si apoi sa selectezi persoana careia sa trimiti.

| fuzzer a răspuns:

Deci, deschide Messengerul, apasa Ctrl M (tii apasate tastele Ctrl si M in acelasi timp).Si selectezi un id din acea lista care ti se deschide, si dai enter.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ii scrii cuiva id-urile pe care le ai tu in lista ta si respectivul iti scrie tie id-urile pe care le are in lista sa.

| SuicideSilence a răspuns:

Actions -> send my messenger list - selectezi persoanele dorite (ctrl + click) ->next -> bifezi casuta din dreptul celui caruia doresti sa ii dai prietenii selectati anterior -> finish.

| yo547 a răspuns:

Nu cred ca poti.

| Ciobotaru_Mara_1992 explică:

Se poate dar nu stiu cum

| valentinlvm a răspuns:

In messenger dai Actions/Send my messenger list.