| ovidiu_6749 a întrebat:

Cum pot impresiona o fata de clasa 3?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Dându-i o floare.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine impresioneaz-o cand e in clasa a 12ª ca acum e prea mica.

| MMihai a răspuns:

Http://www.dolcetv.ro/#tv-live-Baby-TV-117
Dacă ai calculator legat la internet, dai link, la site-ul asta și vedeți împreună emisiunile respective.

| porto89 a răspuns:

O papusa,o ciocolata, o acadea, sa-i faci tema, u te-ai gandit la altceva?:-o

| gaby37 a răspuns:

Aduti inca doi prieteni mai mari si ii lasi sa ii bata pu** de gura si apoi o sa te iubeasca

| JustMe324 a răspuns:

Dai o palma peste cur zii ca iti plk de ea si invit-o in toaleta sa iti masoare penisul!

| ioska a răspuns:

Iti zic eu cum, daca imi faci cunostinta cu maica-sa big grin

| mistikk a răspuns:

Cumpara-i pufuletilaughing

| Alexandra_3484 a răspuns:

Ii faci cadou un tricou cu Hannah Montana si un cd cu Justin Gayber!

| Andreea_3749 a răspuns:

Nu este greu sa o impresionezi. Spune-i sa va vedeti in parc, dai o floare, vorbeste frumos cu ea, mai pup-o din cand in cand pe obraz

| Penibil a răspuns:

Aratai putsa!