| Aniu a întrebat:

Stie careva niste chestii cu care pot impresiona un prof de chimie (clasa a 9-a) ca sa trec si eu?

2 răspunsuri:
| Glamglamorous a răspuns:

Scrie si tu suplimentar sau invata tabelul periodic daca nu il stii...covalente...configuratii electronice, raspunde la ore fii atent happy SPER ca te-am ajutat

| Alexandru_Vlad_2000 a răspuns:

Invata si tu cat poti de bine nu are legatura lucratul suplimentar la chimie, nu ai cum sa impresionezi un profesor decat daca inveti si mai ales fiindca tu vrei sa treci, oricum nu s-ar astepta de la tine sa inveti, va fi surprins si iti va da nota de care ai nevoie.